Pro 6 - 8 os. 5.8.2023 - 25.8.2023 39500 Kč Ještě jsou
volná místa  • Opusť moderní komunikační technologie a civilizační výstřelky.

  • Objev oblast himálajských velikánů, kde si utřídíŠ své myšlenky.

  • Poznej „Střechu světa“ a neobyčejný život obyčejných lidí.

  • Odpověz si na své otázky na zajímavých místech a při vhodných činnostech.

  • Inspiruj se místními obyvateli, žijícími v pokoře a přijetí.

  • Nahlédni na život z nového úhlu pohledu.

  • Osvoj si techniky mindfulness, růzé druhy meditací spojené s lokalitou a kulturou, zpěv manter a práci s rituály.

  • To vše spojené s možností vnítřního úklidu a načerpání nové energie pro další cestu životem.


Praktické
informace

Itinerář

Ubytování

Galerie1 ITINERÁŘ JE ORIENTAČNÍ A PŘESNÁ TRASE A PROGRAM JE PROBRÁN PŘI OSOBNÍ INFORMAČNÍ SCHŮZCE SE ŠTĚPÁNEM, NAD MAPOU A S PODROBNÝMI INFORMACEMI K JEDNOTLIVÝM MÍSTŮM, KTERÉ NAVŠTÍVÍME
Přiletíme do Lehu (3480 m.n.m), ubytujeme se a aklimatizujeme. Večer si povíme informace k programu, k Himalájím, k výškové nemoci, ke kultuře, k životní filozofii místních lidí a k náboženství.

2 Budeme pokračovat v aklimatizaci. Dáme si krátké vycházky do okolí s návštěvou klášterů a paláce. Následně se připravíme na odjezd.

3 Přejedeme autobusem do Mulbekh. Cestou se zastavíme v klášterech Alchi a Lamayuru, kde navštívíme Milarepovu jeskyni, významné poutní místo. Jedna ze zastávek bude také v české škole v Mulbekhu, kde přespíme.

4 Přesuneme se na místo Urgyan Rzong, kde podnikneme výlet do kláštera s kaňonem a navštívíme jeskyně. Program kolem Urgyan Rzong. Odjedeme do Padum (3550 m.n.m) - poznáme centrum Zanskaru.

5 Podnikneme výlet po okolí Padumu – kláštery Karsha, Shila, Stongde. Přesuneme se do Purne, kde strávíme noc v Phugthal Gompa (3890 m.n.m).

6 Čeká nás pobyt v klášteře, odpoledne přesun do Yal. Yal – Kuru. Kuru – Table.

7 Dopřejeme si odpočinkový den, návštěva Kargyak (4100 m.n.m.) a prohlídka Sluneční školy. Table – Zingchan. Zingchan – Chumik Marpo.

8 Čeká nás Chumik Marpo – Debni. Debni – Sarchu. A pak přejedeme autobusem do Sarchu – Leh.

9 Program kolem Leh. Poté si necháme čas na volný program dle výběru (Návštěva Diskit, Pangong). A nakonec nás čeká odlet a návrat do ČR.

Program cesty je orientační a může se změnit podle požadavků a potřeb skupiny.

Typ ubytování se odvíjí od programu.


Obvykle využíváme ubytování v hotelech, v hostelech, v homestay, ve stanech podle oblasti, do které jedeme. Bude upřesněno během informačních schůzek před odjezdem.O PRŮVODCIŠtěpán Pastula


Pro snazší orientaci na nových místech a v myšlenkách Tě bude po celou dobu doprovázet travelcoach – zkušený certifikovaný horský průvodce a kvalifikovaný kouč v jedné osobě. Naučí Tě všímat si, uvědomit si, nacházet a pojmenovat skryté souvislosti. Otevřou se před Tebou nové možnosti a pohledy, a přitom vše zůstane přizpůsobeno Tvým potřebám a komfortu.

Pár slov Štěpána:
Himálaje jsou místem, kde materiální bohatství ustupuje tomu duchovnímu. Lidé zde žijí v podmínkách, které pro některé z nás jsou nepředstavitelné a přesto zde nalézáte štěstí, upřímné úsměvy a radost.
Navíc lidé od pradávna chodili do hor, aby se potkali sami se sebou. Hory jsou pro mě něco jako velký učitel. Místo, kde lidé posouvají svá poznání a získávají čas a prostor pro své myšlenky.REZERVOVAT


SDÍLET