Pro 1 - 2 os. 18.8.2020 - 31.8.2020 35000 Kč Máme plno  • TENTO POBYT JE V DÉLCE 13 DNÍ, USKUTEČNĚNÝCH VE VYPSANÉM TERMÍNU.

  • Opusťte moderní komunikační technologie a civilizační výstřelky.

  • Přijeďte do oblasti himalájských velikánů, abyste nalezli prostor pro sebe a své myšlenky.

  • Poznejte „Střechu světa“.

  • Ponořte se do koučovacích seancí a nalezněte odpovědi na své otázky.

  • Získejte náhled na sebe a své okolí z nových úhlů pohledů a způsobů myšlení.

  • Nahlédněte na život obyčejných lidí žijících v neobyčejných podmínkách tohoto světa.

  • Tato cesta není náročná na fyzickou kondici, při této cestě posunete převážně své vnitřní hranice!


Praktické
informace

Itinerář

Ubytování

Galerie1 Program je přizpůsoben tempu účastníka a den je vyváženě složen z koučovacích seancí, podpůrného programu a volného času. DEN 1 Aklimatizace po příletu, první setkání s místní kulturou, večerní otvírací rituál. Téma: Moje životní bublina a jak z ní. Vystoupení z komfortní zóny.   DEN 2​ Zajímavá místa kolem města Leh – kláštery a hory z jiného pohledu Téma:​ Mindfulness, přítomný okamžik a zvýšení vnímání DEN 3 Lamayuru, významné poutní místo a práce s ním. Téma: Myšlení a emoce.   DEN 4 Dvoudenní pěší tůra se spaním u domorodců v horách. Téma: Životní rovnováha a motivace. ​ DEN 5 Dvoudenní pěší tůra se spaním u domorodnů v horách. Téma: Rozhodovací procesy a vlastní rituál. ​ DEN 6 Jezero Pangong na hranicích s Tibetem. Téma: Práce se strachem, nalezení vlastních opěrných bodů pro život. ​ DEN 7 Návrat do Lehu, zakončovací rituál. Téma: Utvoření vlastní vize a akčního plánu.

Typ ubytování se odvíjí od programu.


Obvykle využíváme ubytování v hotelech, v hostelech, v homestay, ve stanech podle oblasti, do které jedeme. Bude upřesněno během informačních schůzek před odjezdem.O PRŮVODCIŠtěpán Pastula


Himálaje jsou místem, kde materiální bohatství ustupuje tomu duchovnímu. Lidé zde žijí v podmínkách, které pro některé z nás jsou nepředstavitelné a přesto zde nalézáte štěstí, upřímné úsměvy a radost. Každoročně se do těchto míst vracím a čerpá novou inspiraci a motivaci k další cestě. Po deseti letech si již ani nedokáži představit, že bych do Malého Tibetu nejel.
Lidé od pradávna chodili do hor, aby se potkali sami se sebou. Hory jsou pro mě něco jako velký učitel. Místo, kde posouváme svá poznání a získáváme čas a prostor pro své myšlenky. Budu rád vaším průvodcem a oporou na této cestě.SDÍLET